VÝHRY

Nakúpte v termíne od 10.9. do 10.10.2021

Všetky objednávky nad 5000€ hrajú o štýlovú e-kolobežku značky Xiaomi v hodnote 599 €, ideálnu na rýchle presuny v meste, ale aj na zábavu.

Nakúpte v termíne od 10.9. do 10.10.2021 a vyhrajte modernú elektrickú kolobežku Xiaomi alebo profesionálne AKU vŕtacie kladivo Bosch s plnou výbavou.

Žiadne registrovanie do súťaže ani vypĺňanie formulárov. Odoberte cez náš eshop, aplikáciu alebo v kamenných predajniach tovar v hodnote viac ako 5000 EUR v NC bez DPH a my vás zaradíme do zlosovania o modernú E-kolobežku Xiaomi Mi Pro 2, ktorú si pre vás pripravila Empiria.

Nakúpili ste cez eshop alebo mobilnú aplikáciu v hodnote viac ako 2000 € v NC bez DPH? Automaticky ste sa zaradili do zlosovania o profesionálne AKU vŕtacie kladivo Bosch s plnou výbavou v hodnote 369 € venovala spoločnosť Junkers Bosch. Ak sa poponáhľate, máte šancu získať sadu zaujímavých reklamných predmetov.

(Cena bude odovzdana az po odobrati tovaru.)

Výhercov žrebujeme 18. 10. 2021

Záznam a výsledky losovania budú uverejnené na našich sociálnych sieťach

Ešte nekončíme
Tí najvýkonnejší dostanú darčeky

Dodávatelia odmenia svojich najlepších zákazníkov hodnotnými darčekmi. Stačí ak v priebehu mesiaca urobíte danému dodávateľovi najvyšší obrat.

Zaujíma ťa aké darčeky môžeš získať?